Kilka rodzajów makaronów i pozostałych produktów spożywczych. Są nam niezmiernie potrzebne do prowadzenia kuchni włoskiej. Tak, by Klienci byli z niej bardzo zadowoleni. Zapotrzebowanie na te makarony i inne produkty z Włoch wykazuje wielu właścicieli lokali gastronomicznych w Polsce. Może i Państwo do nich należą?! Jeśli tak, to zachęcamy, aby zdecydować się na wyjątkowe włoskie produkty spożywcze z naszej hurtowni ALMA. Współpracujemy z włoskimi fabrykami makaronów Valdigrano. Dzięki temu gwarantujemy, że jakość naszych włoskich makaronów jest bardzo wysoka. Wszyscy są z nich zachwyceni. Wystarczy je tylko zamówić i samemu się o tym przekonać.

W asortymencie naszym pojawiają się już wyjątkowe makarony z mąki semoliny z pszenicy Durum, Durum Eko. Oferujemy także makaron jajeczny, makaszon pełnoziarnisty czy makarony sprzedawane pod marką własną. Należą do nich takie makarony, jak: Valbio, Valdigrano, La Primavera Del Grano, La Pasta Di Flavio. Również z nich będą Państwo zachwyceni. Chętnie prześlemy te makarony w mniejszej ilości, aby mogli Państwo ocenić czy warto je dalej zamawiać.

Makarony i produkty włoskie Valdigrano znane na świecie

Okazuje się, że w Polsce jako ALMA jesteśmy jedynymi sprzedawcami makaronów z włoskiej fabryki Valdigrano. Zajmuje się ona sprzedażą makaronów na terenie całego świata. Dzięki temu te makarony włoskie docierają co miesiąc do takich państw, jak: Chorwacja, Chiny, Kanada, Brazylia, Belgia, Francja, Japonia, Niemcy, Egipt, Indie, Libia, Izrael, Indonezja, Holandia, Norweria i wielu innych typu Wielka Brytania, USA, Polska, Czechy, Rosja, Szwecja czy Afryka.

Wysoka jakość włoskich makaronów to jedna rzecz. Ale druga dotyczy ich właściwości zdrowotnych. To wszystko możliwe dzięki temu, że makarony te są przygotowane we właściwch warunkach środowiska, nie stosuje się pestycydów. Posiadają one certyfikat jakości Ecocert Italia.

Hurtownia spożywcza ALMA

Wysilamy się w takich kierunkach już od 1990 roku, więc udało się nam sprzedaż miliony kilogramów makaronów włoskich. To wspaniałe osiągnięcie, którym się cieszymy. Ale i nadal dbamy o zachowanie wysokiej jakości obsługi każdego Klienta. Wszyscy są dla nas bardzo ważni. Zdajemy sobie sprawę, że wysilanie się na ich rzecz jest bardzo ważne. To sprawia, że zdobywamy jeszcze więcej nowych Klientów, którzy pozostają z nami na długie lata.

My następnie wyjaśniamy im, jak wiele korzyści zyskają, w przypadku zwiększenia swojego zamówienia. Oczywiście tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie nowe włoskie produkty, więc także na ich prezentację decydujemy się co pewien czas. Chcemy tutaj zwrócić uwagę na ich odpowiednie możliwości. Tak, by lokale gastronomiczne decydowały się na ich zastosowanie. I później zwiększały sprzedaż w swoim lokalu gastronomicznym, oferując dobrą kuchnię włoską.