Fabryka

Firma Valdigrano, której właścicielem jest Flavio Pagani powstała w 1997 roku w Rovato, w regionie Franciacorta (na północy Włoch).

Produkcja charakteryzuje się wysokim poziomem technologii, którą uzupełnia dziś 5 linii produkcyjnych oraz 19 automatycznych maszyn pakujących.

Liczne kontakty międzynarodowe pozwalają na eksport wysokiej jakości makaronów na całym świecie. Produkty eksportowane są nie tylko do państw Unii Europejskiej (ok.40%), ale także do Stanów Zjednoczonych (ok.10%), Brazylii, Kanady, Chin, Egiptu, Japonii, Indii, Indonezji, Libii, Marakeszu, do państw centralnej i południowej Afryki oraz do Rosji.

Pasja, tradycja i innowacja technologiczna to sekret, który znacznie wpływa na jakość produktów. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez rodzinę Pagani oraz entuzjam wyróżniają firmę Valdigrano w swojej dziedzinie.

Wysoka jakość produktów poświadczona jest programem HACCP, standardem IFS i BRC oraz certyfikatem CSQA. Valdigrano jest również certyfikowane przez Halal oraz Kosher.

„Mój tata Giulio od małego zarażał mnie pasją i miłością do produkcji makaronu. Dzisiaj w mojej nowej fabryce makaronu mam to, o czym zawsze marzyłem: najlepszą jakość produktu, synonim smakowitości i niezawodności”Flavio Pagani

 

Valdigrano di Flavio Pagani
via Borsellino 35/37
25038 ROVATO, Italy