Przeróżne makarony włoskie pojawiają się w ofercie sklepu ALMA, czyli hurtowni spożywczej z Poznania. Zapewnia ona transport takiego makaronu na terenie całej Polski i za granicą. Wszystko na podstawie pozyskiwanego włoskiego makaronu z fabryki Valdigrano. Współpraca odbywa się już kilkadziesiąt lat, więc dodatkowo ALMA otrzymała wyłączność na sprzedaż takich włoskich produktów w całym kraju. Jest wyróżniona pod tym względem. Ale, jakie dokładnie makarony włoskie posiada w swojej ofercie. Oto kilka ciekawych propozycji.

Makarony włoskie ALMA i Valdigrano – rodzaje:

  • Valbio makaron z twarder pszenicy Durum
  • Valbio Makaron z organicznej pszenicy Durum Eko
  • Valdigrano Integrale
  • Makaron z pszenicy Durum Razowy

Taka różnorodność sprawia, że docieramy do oczekiwań wielu restauracji włoskich zlokalizowanych w naszym kraju i za granicą. Chcą oni regularnie pozyskiwać od naszej hurtowni makarony włoskie. Otrzymują je na czas i zawsze w dobrej cenie. Właśnie w takiej sprzedaży włoskich produktów wyszkoliliśmy się od roku 1990, sprzedając już kilkadziesiąt milionów kilogramów makaronów. Jeśli więc Państwo zdecydują się na kolejne zamówienie, to będziemy zachwyceni. Ale nie tylko. Postaramy się o profesjonalną obsługę od samego początku do końca!

Makarony włoskie w różnej postaci

Stworzenie ciekawej kuchni włoskiej nie jest czymś prostym. Wymaga od kucharza doświadczenia. I najlepiej, gdy on kilka lat sprawdzał kuchnię włoską we Włoszech. Mógł wtedy wysilać się we włoskiej restauracji i u boku doświadczonych kucharzy dowiadywać się, jak przygotować poszczególne włoskie dania. Te z makaronami, koncentratami, pomidorami, pastami i innymi produktami. To wszystko staje się możliwe dzięki bogatemu doświadczeniu, które pozyskują od swoich przodków i dalej przekazują. Tak oto włoska kuchnia przetrwała do naszych czasów i warto jest z niej korzystać.

Kontynuowanie kuchni włoskiej w Polsce wymaga jednak stałego dostęp do wysokiej jakości produktów. Gdybyśmy na nich oszczędzali, to automatycznie spadałaby jakość naszej kuchni. Klienci szybko by to zauważyli. A przecież nie chcemy później otrzymać od nich negatywnych opinii. W tym celu zachęcamy, aby zawsze wybierać nasze makarony włoskie, które sprzedajemy w atrakcyjnych cenach. Zostaną dostarczone do Państwa na czas, aby zawsze kuchnia włoska była dostępna. Przy okazji nasze makarony włoskie udaje się prosto przechowywać. Wystarczy posiadać magazyn w swoim lokalu gastronomicznym. Posiadają one wytrzymałe opakowania.