Makaron włoski powinien cechować się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, dobrym smakiem i aromatem. Jest to tym bardziej możliwe, jeśli przygotowywany jest we włoskiej fabryce. Coś takiego dzieje się już kilkadziesiąt lat w Fabryce Valdigrano. Położona jest we Włoszech, natomiast na szczęście współpracuje z hurtownią produktów spożywczych w Polsce, w miejscowości Poznań. Jedynie ona otrzymała wyłączność na sprzedaż w Polsce makaronu włoskiego z ich fabryki. I dzieje się tak już od wielu lat. To wspaniałe osiągnięcie, które udaje się jej utrzymywać. A to następnie szybko wpływa na pozyskiwanie wielu nowych Klientów.

Duże zlecenia na makaron włoski

Jesteśmy przygotowani w hurtowni spożywczej ALMA na przyjęcie większych zamówień na makarony i inne produkty włoskie. Dbamy o ciągłe porządkowanie i uzupełnianie naszych magazynów, które posiadamy w Poznaniu. Gdy więc kontaktują się z nami nowi więksi Klienci, to chętnie od razu nawiązujemy z nimi współpracę. Umożliwia to im zamówienie na początek większej ilości włoskich makaronów w dobrej cenie.

Jak zamówić w ALMA makarony włoskie?

Jedynie, co musimy zrobić, to skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Dzięki temu przedstawimy Państwo atrakcyjną ofertę na wybrane zamówienie włoskich produktów. Z wszystkim można zapoznać się w naszej ofercie. Widać tam, które makarony i inne produkty przygotowujemy sami, a które sprowadzamy z włoskiej fabryki Valdigrano.

Inna opcja kontaktu z nami, to bezpośredni przyjazd do naszej siedziby firmy „Alma P.Woziwodzki, A.Bernat S.J„.

Który makaron włoski jest najlepszy?

Oczywiście z fabryki włoskiej Valdigrano udaje się nam sprowadzać kilka rodzajów makaronów. I czasami otrzymujemy od Państwa zapytanie, który z nich jest najsmaczniejszy. Czy możemy odpowiedzieć na to pytanie? NIE. Dlaczego? Okazuje się, że każdy z tych makaronów jest niesamowicie smaczny i zdrowy. Polecamy więc, aby wypróbować wszystkie te włoskie makarony. Dzięki temu mogą Państwo zapewnić w swoim lokalu gastronomicznym większy wybór. Zapewne część Klientów będzie zadowolona, że może zdecydować, jaki makaron zostanie przygotowany.

Po najlepszy makaron włoski zapraszamy do hurtowni spożywczej ALMA w Poznaniu.